Wiesław Jan Wilczyński - Właściciel Klubu
Ukończył studia z historii, zarządzania i marketingu, Executive Master of Business Administration (MBA). Związany z biznesem zarządzał dużymi spółkami jako prezes, m.in. w branży telekomunikacyjnej i dystrybucji, jak również zasiadał w radach nadzorczych wielu firm. Prezes Klubu Żużlowego, który zdobył Puchar Europy i Mistrzostwo Polski oraz 50 różnych medali w Mistrzostwach Świata, Europy i Polski.
Były V-ce Prezes Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu, V-ce Minister Edukacji i Sportu, który podjął decyzję ze strony rządowej o organizacji UEFA EURO 2012 potwierdzoną później przez rząd, główny doradca Premiera RP ds. sportu, były Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji w Urzędzie m.st. Warszawy. Autor i współautor wielu ustaw dotyczących sportu oraz strategii sportu.
Inicjator podniesienia sportu w strukturach administracji państwowej do rangi ministerstwa.
Inicjator i współorganizator wielu znaczących imprez sportowych, m.in. Międzynarodowego Turnieju Młodych Piłkarzy White Eagle's CUP.

Witold M. Miller - Prezes Zarządu WM-Sport Sp. z o. o.
WYKSZTAŁCENIE:
  • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie – Magister
  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – Zarządzanie Sportem, studia podyplomowe
  • Ministerstwo Sportu i Turystyki – Menedżer Sportu
  • Ministerstwo Sportu i Turystyki – Menedżer Organizacji Imprez Sportowych
Praca zawodowa:
  • Dyrektor Zarządzający akademii piłkarskich Barca Aacdemy Warszawa i Escola Varsovia
  • Prezes Zarządu WM-Sport Sp. z o. o. – oficjalnego licencjobiorcy FC Barcelony w Polsce
  • Udziałowiec i Prezes Zarządu WM-Sport SPV Sp. z o. o.
  • Organizator projektów społecznych, edukacyjnych dla dzieci i młodzieży
  • Licencjonowany trener piłki nożnej UEFA A
  • Organizator imprez sportowych rangi krajowej i międzynarodowej
  • Nauczyciel Wychowania Fizycznego