Nasza kadra

Dyrektor Sportowy - trener UEFA PRO Wojciech Stawowy

Trener Klubów Ekstraklasy: Cracovii Kraków, Arki Gdynia i Widzewa Łódź. Dwukrotny mistrz Polski z Wisłą Kraków w kategoriach juniorskich.

Psycholog - dr Katarzyna Skwarek

Psycholog sportu, psycholog rozwoju osobistego oraz terapeuta neurofeedback. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Psychologii Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie ( praca z zakresu rozwoju kompetencji emocjonalnych trenera i ich wpływu na spójność zespołu i motywację współpracujących z nim zawodników na przykładzie piłki nożnej). Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z zawodnikami dyscyplin indywidualnych i zespołowych, współpracy z trenerami oraz rodzicami dzieci uprawiających sport. Aktualnie współpracuje z Escolą Varsovia w zakresie treningu mentalnego zawodników oraz jako pracownik naukowo-dydaktyczny z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podsekcji Psychologii Sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz European Federation of Sport Psychology.

Trener przygotowania motorycznego - mgr Michał Naulewicz

Certyfikowany trener przygotowania fizycznego specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Koordynator przygotowania motorycznego w klubie Escola Varsovia. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ukończył wiele certyfikowanych szkoleń m.in. Functional Movement System®, EXOS Performance Specialist, IYCA Long Term Athlete Development , EPI National Certificate in Strength and Conditioning oraz FIFA® Football Medicine Diploma. Specjalista od spraw przygotowania motorycznego magazynu „Asystent Trenera”. Współtwórca oraz wykładowca szkoleń dotyczących przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży w piłce nożnej. Współpracował z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jako specjalista przygotowania motorycznego przy projektach „Akademii Piłkarskich Grassroots”, Zimowej Akademii Młodych Orłów oraz szkoleń dla trenerów Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży.

Fizjoterapeuci
mgr Łukasz Dworakowski

Koordynator ds. medycznych FCBEV i EV. Sprawuje szeroko pojętą opiekę medyczną nad zawodnikami FC Barcelona Escola Varsovia oraz Escola Varsovia.

Fizjoterapeuta, absolwent II Wydziału Lekarskiego - Oddział Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych Fizjoterapii w Sporcie WSM. Wykładowca na studiach podyplomowych AWF Warszawa - kierunek Psychologia Sportu oraz podczas kursów trenerskich UEFA organizowanych przez Mazowiecki ZPN. Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski szóstek piłkarskich. Fizjoterapeuta w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży PZPN na Mazowszu. Wielokrotny fizjoterapeuta reprezentacji Mazowsza podczas turniejów o Mistrzostwo Polski. W przeszłości doświadczenie zdobywał pracując w szpitalnym Zakładzie Rehabilitacji i Fizykoterapii oraz na oddziałach: Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Kardiochirurgii i wielu innych. Zastępca kierownika Zakładu Rehabilitacji i Fizykoterapii w Szpitalu Praskim pw. Przemienienia Pańskiego.

mgr Krzysztof Poźniak

Zajmuje się opieką medyczną oraz rehabilitacją zawodników FC Barcelona Escola Varsovia oraz Escola Varsovia
Fizjoterapeuta, trener sztuk walki, absolwent Wydziału Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zdobywał pracując w przychodniach rehabilitacyjnych, szpitalach miejskich oraz współpracując z zawodnikami warszawskich klubów sztuk walki. Fizjoterapeuta kadry Mazowsza na turnieju o Mistrzostwo Polski.

Lekarz ortopeda - dr Wojciech Zbiewski
Trener przygotowania indywidualnego - Andrzej Sikorski

Były piłkarz m.in. Gwardii i Legii Warszawa, a także szwedzkiego IFK Oestersund i niemieckich Eintracht Norderstedt oraz SV Wilhelmshaven. Jako trener pracował w sztabie szkoleniowym Pawła Janasa w Legii Warszawa podczas sukcesów w Lidze Mistrzów w sezonie 1995/96 oraz przy kadrze Polski u14 oraz m.in. w Polonii Warszawa (przy I drużynie i drużynie Młodej Ekstraklasy), Hetmanie Zamość, Hutniku Warszawa, UKS Łady i Żyrardowiance Żyradów. Od 2015 roku związany z Escola Varsovia jako trener przygotowania indywidualnego.